Ndahet nga jeta Sinan Paja, babai i Lulkuqes dhe i Skënderbeut

Ndahet nga jeta personazhi i njohur i rrjeteve sociale, Sinan Paja.

Ndarja nga jeta e Sinan Pajës është njoftuar nga fëmijët e tij, Lulkuqja dhe Skënderbeu.

Lajmi bëhet i ditur edhe nga gazetat lokale në Sarandë, ku ai ishte zhvendosur së fundmi.

Sinan Paja, i cili një pjesë të jetës së tij e kaloi në burgjet komuniste, pak muaj më parë, më 19 Prill 2023 humbi edhe bashkëshorten e tij.

Sinani ishte një njeri i dashur me të gjithë duke bërë humor por së fundmi ishte bërë pjesë e rrjeteve sociale Instagram dhe TikTok ku kishte krijuar një komunitet të madh që e ndiqnin.

 

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *