Sociale

Politikë

E PAPRITUR: “Mos kryeni lëvizje dhe dorëzoni…” Hetuesit e BKH zbarkojnë në ministrinë e Ballukut, dalin detajet e para, ja çfarë ka ndodhur

E PAPRITUR: “Mos kryeni lëvizje dhe dorëzoni…” Hetuesit e BKH zbarkojnë në ministrinë e Ballukut, dalin detajet e para, ja

Debate në KS, përfaqësuesi rus: Takimi i sotëm, spektakël! Rama: Nëse ndalni luftën, Zelensky nuk flet. Mos provoko!

Debate në KS, përfaqësuesi rus: Takimi i sotëm, spektakël! Rama: Nëse ndalni luftën, Zelensky nuk flet. Mos provoko!

Shqipëria “pa drejtues”, Begaj, Nikolla e Rama shkelin protokollin, të tre jashtë vendit njëkohësisht

Shqipëria “pa drejtues”, Begaj, Nikolla e Rama shkelin protokollin, të tre jashtë vendit njëkohësisht

Kthehen lojërat e fatit, qeveria e pranon: Bastet vijuan ilegalisht, ndaj po legalizohen

Kthehen lojërat e fatit, qeveria e pranon: Bastet vijuan ilegalisht, ndaj po legalizohen

Analiza/ Genc Burimi: Mega-skandali ndërkombëtar me Amant Josifin, një tjetër dështim për SPAK-un

Analiza/ Genc Burimi: Mega-skandali ndërkombëtar me Amant Josifin, një tjetër dështim për SPAK-un

U arrestua për korrupsion aktiv në zgjedhje, VOA për çështjen Beleri: I hapet rruga nisjes së procesit gjyqësor

U arrestua për korrupsion aktiv në zgjedhje, VOA për çështjen Beleri: I hapet rruga nisjes së procesit gjyqësor

U votëbesuan në Parlament, betohen te Presidenti Begaj dy ministrat e rinj të qeverisë

U votëbesuan në Parlament, betohen te Presidenti Begaj dy ministrat e rinj të qeverisë

U votëbesuan në Parlament, betohen tek Presidenti Begaj dy ministrat e rinj të qeverisë

U votëbesuan në Parlament, betohen tek Presidenti Begaj dy ministrat e rinj të qeverisë

“Njëri është bariu, të tjerët dele”, deputeti i PD- mazhorancës: Mandatin e tretë jeni lëshuar për të grabitur, nuk iu dolën dy për t’u pasuruar

“Njëri është bariu, të tjerët dele”, deputeti i PD- mazhorancës: Mandatin e tretë jeni lëshuar për të grabitur, nuk iu

Presidenca e Shqipërisë në KS/ Ministri Hasani deklaratë para nisjes së Debatit të Hapur: Duhet të bëjmë më shumë, më mirë dhe më shpejt

Presidenca e Shqipërisë në KS/ Ministri Hasani deklaratë para nisjes së Debatit të Hapur: Duhet të bëjmë më shumë, më

Arrestimi në Dubai i Amant Josifit/ Denoncimi i Berishës në Kuvend: Si u mbajt i fshehtë lajmi për një javë nga Rama

Arrestimi në Dubai i Amant Josifit/ Denoncimi i Berishës në Kuvend: Si u mbajt i fshehtë lajmi për një javë

Ushtria ndryshon ligjin për të mbajtur personelin, relacioni: Janë ulur ndjeshëm rekrutimet, ka mungesa dhe boshllëqe

Ushtria ndryshon ligjin për të mbajtur personelin, relacioni: Janë ulur ndjeshëm rekrutimet, ka mungesa dhe boshllëqe

Replikat/ Alizoti: Rama vuri në rresht edhe një Pastor që beson në Zot. Reagon Gogu: Më pëlqen mbiemri yt, por…

Replikat/ Alizoti: Rama vuri në rresht edhe një Pastor që beson në Zot. Reagon Gogu: Më pëlqen mbiemri yt, por…

Morën miratimin e Kuvendit, Ibrahimaj dhe Mete betohen sot para Presidentit Begaj

Morën miratimin e Kuvendit, Ibrahimaj dhe Mete betohen sot para Presidentit Begaj

VIDEO/ Pas debatit në sallë me të, Berisha nuk ndalet, ironizon ministren Spiropali: Nga sot e tutje do e quaj ‘Zili Spiropali’

VIDEO/ Pas debatit në sallë me të, Berisha nuk ndalet, ironizon ministren Spiropali: Nga sot e tutje do e quaj

“Hipokrizi me pensionistët”, Berisha kundër rritjes së pagave të gjyqësorit: Akt korruptiv! Doni të blini Gjykatën Kushtetuese!

“Hipokrizi me pensionistët”, Berisha kundër rritjes së pagave të gjyqësorit: Akt korruptiv! Doni të blini Gjykatën Kushtetuese!

“I takon edhe Belerit, për punët e ndershme, jo për…”, Braçe thirrje Greqisë: Të njihen sigurimet shoqërore për shqiptarët, situata nuk është rozë!

“I takon edhe Belerit, për punët e ndershme, jo për…”, Braçe thirrje Greqisë: Të njihen sigurimet shoqërore për shqiptarët, situata

Nis seanca plenare në Kuvendin e Shqipërisë, largohet nga grupi parlamentar i Mediut deputetja Merita Bakiu, ja kush e zëvendëson

Nis seanca plenare në Kuvendin e Shqipërisë, largohet nga grupi parlamentar i Mediut deputetja Merita Bakiu, ja kush e zëvendëson

Projektligji që kthen bastet sportive parashikon deri në 10 licenca kombëtare, tarifa e licencimit 400 milionë lekë

Projektligji që kthen bastet sportive parashikon deri në 10 licenca kombëtare, tarifa e licencimit 400 milionë lekë

Hapja e shkollës shqipe në Mal të Zi, Berisha: Banorët e Rozhajës ruajtën në kushte të vështira gjuhën dhe identitetin!

Hapja e shkollës shqipe në Mal të Zi, Berisha: Banorët e Rozhajës ruajtën në kushte të vështira gjuhën dhe identitetin!

LAJMET E FUNDIT