Vendosi të linte shtëpinë, Jetmiri flet nga studio e “BBV3”

Jetmri vendosi të linte shtëpinë e “Big Brother Vip” mbrëmjen e sotme. Nga studio e spektaklit…

Continue Reading

E papritur/ Jetmir Salaj lë në mes eksperiencën në ‘BBV3’

Jetmir Salaj, teksa në ‘Prime-n’ e shkuar u shpreh se do të linte garën në mes,…

Continue Reading

Do të qëndrojë apo do të largohet nga “BBV3”, Jetmiri merr vendimin

Teksa javën e shkuar Jetmiri kërkoi të dilte prej shtëpisë së ‘BBV3’, mirëpo teksa foli me…

Continue Reading

‘Kënga e 100 ditëve’/ Banorët performojnë në studio

Në nisje të ‘Prime-t’ të sotëm, banorët kanë surprizuar publikun me një projekt muzikor të cilin…

Continue Reading

E zhgënyer dhe e prekur, Ledjona rrëfen raportet me ish-bashkëshortin

Ledjona Xheladinaj, ish-konkurrente e “BBV3”, ka qenë e ftuar në ‘S’e Luan Topi’ teksa ka folur…

Continue Reading

Urimi i veçantë i Miriamit për ditëlindjen e Albanit i surprizoi të gjithë

Mbreti i baladave, Alban Skënderaj, sot feston ditëlindjen. Këngëtari i dashur për publikun ka marrë urime…

Continue Reading

Luizi bën ‘stjuardesën’ në avion,iu flet pasagjerëve e i shkrin së qeshuri

Luiz Ejlli, është fituesi i edicionit të dytë të ‘Big Brother Vip’. Ai është një prej…

Continue Reading

Niko Komani pas eliminimit nga Ferma VIP: U shpërfytyrova

Niko Komani ishte fermeri që la “Ferma VIP” ditën e hënën. Për këtë eksperiencë, ai foli…

Continue Reading

‘Ju presim fitues’/Dron për Heidin&Romeon,reagimi i banorëve s’duhet humbur

Sot në shtëpinë e “Big Brother Vip Albania” erdhi një dron për Romeon dhe Heidin. Aktori…

Continue Reading

Olta Boka bëhet nënë për herë të dytë, sjell në jetë një djalë

Këngëtarja e njohur Olta Boka është bërë nënë për herë të dytë. Ky lajm kaq i…

Continue Reading

Sa është pasuria e Adriana Matoshit? Aktorja deklaron të ardhurat

Zyrtarët publikë në Kosovë kanë kryer deklarimin e pasurive për vitin 2024, një proces që synon…

Continue Reading

“Kam dalë vërtet kështu?”/ Rihanna pendohet për veshjet e së shkuarës

Rihanna ka folur për “ekzagjerimet” me veshjet e saj që beson se ka bërë vitet e…

Continue Reading