Mes Florit dhe Dijonisit, ja kush u shpall fitues i “Ferma Vip 1”


Ka ulur siparin mbrëmjen e së mërkurës edicioni i parë i reality show “Ferma Vip”.

Në një përballje titanësh mes moderatorit Flor Agalliu dhe Tiktokerit Dijonis Biba, ishte ky i fundit i cili rrëmbeu çmimin e madh prej 100.000 euro.

Plot 81 ditë në një fermë personazhet janë ndeshur me njëri tjetrin, e kanë shijuar çdo sfidë të dhënë nga Agai. Gjashtë fermerët, të cilët prekën finalen e madhe ishin: Baby G, Ditea Berisha, Dijonis Biba, Renis Gjoka, Florian Agalliu dhe Çiljeta Xhilaga.


c

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com