Kush kishte dyshime, Kiara dhe Luizi prindër për herë të parë, zbulohet gjinia e bebes

Kiara dhe Luizi do të bëhen prindër për herë të parë.

Revista “Who” ka zbuluar se ditën e sotme është organizuar edhe “baby gender”, një festë shumë private, ku është zbuluar gjinia e bebes.

Është vajzë.

Prej javësh përflitej lajmi se dyshja do të bëhen prindër, megjithatë asnjëri prej tyre nuk kishte konfirmuar.

Kiara dhe Luizi u njohën, u dashuruan dhe u martuan gjatë aventurës së tyre në spektaklin televiziv “BBV”.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *