Zjarri shkrumbon banesën, humb jetën i moshuari në Kërçovë

Një i moshuar nga Kërçova në Maqedoninë e Veriut ka humbur jetën si pasojë e zjarrit që përfshiu banesën e tij.

Ngjarja e rëndë u regjistrua në orët e para të mëngjesit, teksa pronari i banesës T.J. 79-vjeç ishte ende duke fjetur.

Flakët u përhapën me shpejtësi dhe pavarësisht ndërhyrjes së zjarrfikësve, i moshuari nuk mundi të mbijetonte.

Policia ka shkuar në vendngjarje dhe ka nisur një hetim për të zbuluar shkaqet e zjarrit.

Reklamo ne TiranaWeb

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *