Tragjedi në Itali! Vdes 26-vjeçarja shqiptare, makineria e rëndë i zuri kokën

Një ngjarje e rëndë ka ndodhur ditën e sotme në Itali.

Bëhet me dije nga mediat e huaja se një 26-vjeçare ka humbur jetën në mënyrë tragjike .

Ngjarja ka ndodhur në Pieve di Soligo, ku 26-vjeçarja, Anila Grishaj,  ka qenë duke punuar në një kompani që merrej me prodhimin dhe tregtimin e ushqimeve të ngrira.

Sipas mediave italiane, vajzës shqiptare i ka ngecur koka në një prej makinerive. Edhe pse kanë ndërhyrë për ta ndihmuar, goditja ka qenë fatale.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *