Shkrumbohet një furgon gjatë natës në Vlorë

Një furgon është përfshirë nga flaket gjatë natës në Vlorë.

Ngjarja rreth orës 01.00 të mesnatës. Policia ka rrethuar zonën dhe ka nisur verifikimet për identifikimin e shkaqeve.

Paraprakisht dyshohet se nga flakët ka pësuar dëme edhe një automjet tjetër. Furgoni i djegur është në pronësi të një firme uji.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *