“Nuk quhet Himena”, gazetarja zbulon emrin e vërtetë të fermeres

Një hyrje e re iu bashkua mbrëmjen e djeshme “Ferma VIP”. Himena Sherifi është fermerja më e re. Ajo është modele, 24 vjeçe dhe me origjinë nga Kosova.

Madje ditën e sotme, teksa është pyetur prej Xhesikës, Himena ka treguar më tepër rreth emrit të saj. Kliko këtu

Por e ftuar në “Ferma Club”, gazetarja Albina Zeneli zbuloi ekskluzivisht se emri i vërtetë i saj nuk është Himena.

Nuk quhet Himena. Po ta kërkosh nuk e gjen dot emrin e saj të vërtertë. Unë po e them për herë të parë, ajo quhet Ibrahime Sherifi. E ka nis karrierën me muzikën rrep, por diçka ndodhi rrugës dhe i ka ndarë rrugët me menaxherin. Por ka dash të prezantohet si e zgjuar, që shkruan libra”, u shpreh gazetarja.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *