“Mbaje kokën lart oj perëndeshë”, për kë e ka Stresi këtë dedikim? (FOTO)

Reperi i njohur shqiptar, Stresi duket ka shprehur pëlqimin e tij për banoren e Big Brother Vip në Kosovë. Dhe bëhet fjalë pikërisht për Vesa Vllasaliun, së cilës i ka dërguar një dron mbrëmjen e djeshme, duke i dhënë një mesazh domethënës.

“Mbaje koken lart oj perendeshe”, shkruhej në dronin që këngëtari i ka dërguar banores së BBVK.

Kujtojmë se reperi ishte fitues i edicionit të parë të ‘Big Brother Vip Kosova’

 

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *