Dalin në shitje biletat për Shqipëri-Ishujt Faroe, njihuni me çmimet sipas sektorëve

Kombëtarja e Shqipërisë ndodhet në një moment të jashtëzakonshëm në këto kualifikuese të Euro 2024, ku kuqezinjtë tanë ndodhen të parët në grup dhe kanë paraqitur një formë fantastike në fushën e blertë.

Më datë 17 nëntor, kombëtarja jonë ndeshet në transfertë ndaj Moldavisë, ndeshje ku mund të sigurojmë menjëherë kualifikimin e madh për në Gjermani ku do të na mjaftonte edhe një barazim.

Sfida e fundit në grup është ajo me Ishujt Faroe, më datë 20 nëntor në “Air Albania” teksa FSHF ka nxjerrë në shitje biletat dhe ka zbuluar edhe çmimet e tyre.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *