‘Të dua!’/ Erjola surprizohet nga “adhuruesi i shtrenjtë”

Teksa produksioni ka rikthyer edhe këtë edicion “Big Love”, banorët kanë marrë mesazhe emocionuese nga familjarët, dashamirësit e tyre por dhe nga ‘adhurues të shtrenjtë’.

Teksa banorët janë mbledhur sot në living, një mesazh surprizues ka ardhur për një prej banoreve.

Bëhet fjalë për Erjolën, e cila është surprizuar nga “adhuruesi i saj i shtrenjtë”.

Erjola, të dua shumë. Të puth adhuruesi jot sekret tre herë.”- shkruan ai.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *