Moderatorja e njohur poston foto duke vënë në dukje format e përsosura

Moderatorja sportive Eva Murati, duket gjithmonë në formë në daljet e saj televizive.

Prezantuesja e “Champions Leagues”, është shumë aktive në rrjetet sociale, teksa poston foto nga përditëshmëria dhe projektet ku ajo merr pjesë.

Së fundmi bukuroshja e ekranit është shfaqur duke pozuar nga studio e emisionit Bilardo Show moderuar nga gazetari Denis Dyrnjaja. Në fotot e publikuara prezantuesja ndër të tjera pozoi mbi tavolinën e bilardos ku në këtë të fundit të ftuarit duhet të luajnë ndërkohë që intervistohen.

Në foton e publikuar, nuk kanë munguar edhe reagime nga ndjekësit të cilët i kanë vënë në dukje format e përsosura.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *