Modelja që shpenzoi mbi 1 milion euro për operacione plastike: Jam krenare me veten time!

Jessica Alves ngriti temperaturat teksa mori pjesë në “UK Glamour Awards” në Londër të mërkurën.

Ylli i realitetit, 40 vjeçe, shfaqi format e saj mbresëlënëse në një mini fustan të kuq, i cili nxirrte në pah asetet e saj të bollshme.

Xhesika foli hapur për ata që e urrejnë dhe me të cilët ka të bëjë, duke besuar se talljet mund të jenë arsyeja për rënien e llogarisë së saj.

Modelja ka shpenzuar 1 milion paund në mbi 100 procedura kirurgjikale – dhe në fillim të këtij viti këmbënguli se tani ishte ‘100 për qind e arritur me operacione plastike’.

Ajo më parë i tha MailOnline për përvojën e saj: “Më pëlqen të jem grua dhe ndihem krenare për këtë.

“Duke u rritur, në mendjen time kisha flokë të gjatë dhe një formë trupore epshore dhe sot jam gruaja e ëndrrave të mia. Dhe është një ndjenjë kaq e mrekullueshme të jem e lumtur me pamjen time.’

Veshja e ngushtë e lëkurës paraqiste një detaj të prerë së bashku me një detaj me tegel të ndezur përgjatë dekoltesë.

Duke i shtuar lartësi kornizës së saj me një palë taka të kuqe, Jessica kishte mbështjellë në mbrëmje një pallto të ngjashme me lesh artificial.

Gjithashtu e pranishme në këtë ngjarje ishte Aisleyne Horgan-Wallace, e cila ktheu kokën me një kostum të guximshëm me print leopardi.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *