Luizi shqetëson fansat me postimin e fundit

Luiz Ejlli është një ndër këngëtarët dhe personazhet më të dashur për publikun dhe ndër më të komentuarit.

Ditën e sotme, artisti i ka habitur të gjithë ndjekësit e tij dhe jo vetëm me një postim që ka bërë në “Instastory”.

Luizi ka ndarë me fansat një video ku shfaqet një foto e tij, ndërsa në sfond është një zë që flet në anglisht.

“Nuk besoj se ndonjëri e di se si ndihem unë brenda meje. Të gjithë mendojnë se unë jam njeri i mbushur me plot energji dhe që dua gjithçka. Por ata se dinë që unë zgjohem në mëngjes dhe vendos maskën false që të mendojnë se jam në rregull. Sepse nëse unë tregoj se si jam në të vërtetë, të gjithë do më pyesin ‘a je në rregull?’”, dëgjohet në videon në fjalë.

Kujtojmë se Luiz Ejlli pas daljes nga shtëpia më e famshme në Shqipëri ka qenë i angazhuar me projekte të shumta e të ndryshme.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *