Lidi Delia eliminohet sonte nga gara e ‘BBV3’

Lidi Delia, i cili iu bashkua shtëpisë së ‘BBV3’ pak kohë më parë, është eliminuar mbrëmjen e sotme.

Në një nominim kokë më kokë me Liamin, Lidi nuk ka patur mjaftueshëm vota prej publikut për të qëndruar më gjatë në shtëpi.

Rikujtojmë që Lidi ka qenë një prej lojtarëve më pozitivë dhe të qeshur të shtëpisë, por nuk ishte shumë i përfshirë në lojë dhe për këtë arsye publiku ka vendosur ta nxjerrë jashtë.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *