Këngëtarja e njohur shqiptare: Romeo Veshajn e ëndërroj seksualisht!

Big Mama ka qenë personazhi i radhës që është përballur me pyetjet ngacmuese të Ronaldo Sharkës dhe Erjola Doçit në rubrikën “Mos i bjer me Top” në “E Diell”.

E pyetur nga Erjhola nëse Donaldi dhe Romeo janë meshkujt për të cilët ka fantazuar, Big Mama tha se ‘po’, por jo për Donaldin, por Romeon.

Atë e “ëndërronte seksualisht”.

Big Mama: Donaldit i jap një puthje në buzë. Donald të kam shpirt.

Erjola Doçi: Mos janë këta ata personazhet me të cilët ke fantazuar?

Big Mama: Po, por Donaldin jo. Romeon po, e ëndërroj seksualisht.

Erjola Doçi: Uaa….

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *