Adhuruesi nga Dubai dedikim Heidit, reagimi epik i Romeos s’duhet humbur

Debatet duket se ja kanë lënë vendin batutave, këtë pasdite në shtëpinë e “Big Brother Vip”. “Vëllai i Madh” ka vendosur t’i motivojë banorët me mesazhe të bukura dhe pozitive nga fansat, ndjekësit apo të afërmit e tyre.

Heidi gjithashtu u surprizua teksa lexonte në monitor disa komplimente që ka marrë nga “adhurues” të saj. Njëri prej tyre, Bledi nga Dubai shkruan se e ka parë nga afër Heidin dhe teksa tashmë ajo është një nga banoret më simpatike të këtij sezoni, ka gjetur rastin t’i thotë se e ka pëlqyer shumë dhe ka shprehur interesin që ta takojë sërish por me fitore.

Teksa lexonte këtë mesazh, Heidi ka shpërthyer në të qeshura nga reagimi i Romeos i cili gjithashtu falenderoi “Bledin” për komplimentin që i bëri Heidit.

Për më shumë shihni videon më poshtë:

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *