As nuk e mbështet dhe as nuk e kundërshton propozimin e demokratëve për Vettingun e politikanëve, pasi Edi Rama mendon se në këtë mënyrë kompromentohet pa nisur ende dialogu...

Editorial

- Advertisement -spot_img

Këndi i fjalës së lirë

New Podcast

Subscribe to our newsletter

To be updated with all the latest news, offers and special announcements.

Stay Connected

16,985FansaPëlqeje
2,458NdjekësitNdjek
61,453AbonentëAbonohu

Sociale

Politikë
TË FUNDIT

Berisha shpalli kandidaturën për kryetar të PD, Rama: Humor i zi, keqardhje si është katandisur partia

Kryeministri Edi Rama shpreh keqardhjen për zhvillimet brenda Partisë Demokratike, kur një ditë më parë Sali Berisha shpalli kandidaturën për kryetar të PD, duke...

Vettingu në politikë, Rama: Të gatshëm për dialog! PD është katandisur për keqardhje

As nuk e mbështet dhe as nuk e kundërshton propozimin e demokratëve për Vettingun e politikanëve, pasi Edi Rama mendon se në këtë mënyrë...

Çupi: Po bëhen gati dosjet. Për SHBA-të, Sali Berisha është si Bin Laden apo Saddam Hyssein

Sali Berisha deklaroi dje se do të kandidojë për kryetar të PD-së. I ftuar në emisionin “Breaking” në Top News, analisti Frrok Çupi tha se...

Revoltohet Erion Braçe: Nuk i kam gjetur ministrat në punë, të hapin krahun nëse nuk iu përgjigjen qytetarëve

Ish-zëvenëskryeministri, Erion Braçe, ka qenë tepër kritik ditën e sotme ndaj projektligjit të propozuar nga ministrja Elisa Spiropali në lidhje me krijimin e Agjencisë...

Ekskluzive Lapsi.al / Zbulohet strategjia dhe hapat e ardhshëm që do të hedhë Berisha

Ndonëse në lëvizjen e “Foltores” sekreti i hapave që do të hidhen në të ardhmen ruhet me fanatizmin e një të fshehte shtetërore, Lapsi.al...

Kronikë

- Advertisement -spot_img

Kulturë

Kryeqyteti

Gjithçka që duhet të dini rreth Tiranës: Histori, turizëm, aktivitetet apo investimet

- Advertisement -spot_img

Bota në 24 orë

Tendencë
Lajme rozë

Pastori denoncon formularin: ‘Prindi 1 dhe 2, nis agjenda gay në kopshte pa dijeninë e prindërve’

Kthehet sërish në vëmendjen e publikuar debati për emërtimet “prindi 1” dhe “prindi 2” në vend të fjalës nëna dhe babai. Ka qenë pastori Akil Pano ai ka denoncuar shpërndarjen...

Alec Baldwin qëlloi me plumba të vërtetë gjatë xhirimeve të filmit, policia jep detaje

Shefi i Policisë në Santa Fe, Adan Mendoza, ka bërë me dije se aktorit Alec Baldwin iu dorëzua një armë e mbushur me plumba...

Berisha shpalli kandidaturën për kryetar të PD, Rama: Humor i zi, keqardhje si është katandisur partia

Kryeministri Edi Rama shpreh keqardhjen për zhvillimet brenda Partisë Demokratike, kur një ditë më parë Sali Berisha shpalli kandidaturën për kryetar të PD, duke...

Vettingu në politikë, Rama: Të gatshëm për dialog! PD është katandisur për keqardhje

As nuk e mbështet dhe as nuk e kundërshton propozimin e demokratëve për Vettingun e politikanëve, pasi Edi Rama mendon se në këtë mënyrë...

Horoskopi

- Advertisement -spot_img

Kuriozitete

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com