4.5 C
Tirana
Thursday, 28 October, 2021

Zogu hyn në studio gjatë emisionit “LIVE”, plas e qeshura tek të ftuarit (VIDEO)

Ndodh edhe kështu. Gjatë emisionit “live” të së martës mbrëma në “Ora News”, një zog ka hyrë në studio, duke shkaktuar ilaritet te të ftuarit, por edhe drejtuesja e emisionit, Beti Njuma.

Për disa sekonda, vëmendjen edhe të teleshikuesve e ka marrë zogu, i cili përpëlitej tavanit të studios për të gjetur daljen që aty, ku dritat e verbonin.

Të ftuar në studio ishin Spartak Ngjela, ish-ambasadori shqiptar në Maqedoninë e Veriut, Arben Çejku e të tjerë. Të pranishmit janë befasuar vërtet nga kjo gjë “ekzotike”, teksa mezi e kanë mbajtur të qeshurën.

Ka qenë drejtuesja e emisionit që është munduar të shpjegojë situatën e krijuar: “Po qeshim në studio, sepse edhe teleshikuesit mund të çuditen, ngaqë këtu ka hyrë një zog. Nuk e kuptoj fare ku ka hyrë dhe si ka hyrë, sepse është një labirinth koridoresh për të ardhur deri këtu”.

Çejku ka shtuar: “Është shans i mirë për fillimin e emisionit. Urime!” Avokat Ngjela ka pyetur mos është lakuriq nate…

TË NGJASHME

TË FUNDIT

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com