• 11/06/2023

Zbulohen detaje nga finalja e madhe e Big Brother, ja ku do të zhvillohet spektakli

 Zbulohen detaje nga finalja e madhe e Big Brother, ja ku do të zhvillohet spektakli

Vip Magazine ka zbuluar detaje nga finalja e madhe e Big Brother Vip Albania që do të mbahet në datë 6 Maj.

Ndryshe nga sa është raportuar, skena e finales së madhe nuk do të jetë stadiumi “Air Albania”.

Mësohet se produksioni ka menduar improvizimin e një skene të madhe në pjesën e parkingut të Top Channel aty ku një vit u shpall fituesi mes Donaldit dhe Ilirit.

Të pranishëm për të ndjekur nga afër spektaklin me bileta që do të kenë vlera të majme, do të jenë rreth 150 persona.

Ditën e djeshme Big Brother Vip njoftoi se biletat për publikun do të fillojnë nga 500 euro.

Të ngjashme