Video/ “U ekzekutuan me 25 plumba”, media greke për masakrën me 6 shqiptarë të vdekur në Lucë: Hodhën gaz në drejtim të tyre dhe…

 Video/ “U ekzekutuan me 25 plumba”, media greke për masakrën me 6 shqiptarë të vdekur në Lucë: Hodhën gaz në drejtim të tyre dhe…

Video/ “U ekzekutuan me 25 plumba”, media greke për masakrën me 6 shqiptarë të vdekur në Lucë: Hodhën gaz në drejtim të tyre dhe…
Detaje të reja kanë dalë në pah nga masakra në Lucë të Greqisë, ku u gjetën të vdekur 6 persona, të dyshuar si shtetas shqiptar.

Prototh…

Të ngjashme