5.5 C
Tirana
Monday, 17 January, 2022

VIDEO / Nuk përmbahet çifti, kryejnë marrëdhënie në autostradë gjatë ecjes me makinë

Një shofer është filmuar duke kryer marrëdhënie intime me një pasagjere femër, teksa ecte me makinë në një autostradë të Moskës.

Skena është xhiruar nga një tjetër makinë dhe pamjet janë shpërndarë në rrjete sociale.

Në video shihet një burrë duke drejtuar një makinë tip Hyundai, por në të njëjtën kohë ndante momente intime me partneren, me të cilën dyshohet se po kryente marrëdhënie seksuale.

Për më shumë ju ftojmë të ndiqni videon e mëposhtme.

TË NGJASHME

TË FUNDIT

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com