• 31/03/2023

VIDEO / Momenti i tmerrshëm i aksidentit, Gaz Paja përplaset me makinën dhe fluturon në ajër…

 VIDEO / Momenti i tmerrshëm i aksidentit, Gaz Paja përplaset me makinën dhe fluturon në ajër…

Aktori i njohur i humorit Gazmend Paja ka mbetur i lënduar pas një aksidenti të ndodhur paraditen e sotme në Tiranë.

Mësohet se Paja ka qenë duke lëvizur me motor, kur është përplasur me një automjet.

Mediat publikojnë pamjet e siguruara se si ka ndodhur aksidenti. Sipas policisë, aktori ka pësuar dëmtime dhe është dërguar në spital.

Të ngjashme