• 10/06/2023

VIDEO / Kandidati i Metës në Kamëz, objekt hetimi! Dyshohet se ka falsifikuar diplomën

 VIDEO / Kandidati i Metës në Kamëz, objekt hetimi! Dyshohet se ka falsifikuar diplomën

Një lajm po qarkullon nëpër media sot, që Arjan Hoxha, kandidati i Ilir Metës në Bashkinë Kamëz, ka falsifikuar firmën e drejtorit të shkollës së Akademisë së Rendit.

Dokumentin ia ka paraqitur në Komision Taulant Balla zotit Hoxha, pra diplomën e Akademisë së Rendit e ka të falsifikuar dhe praktikisht ai është pa shkollë.

Arjan Hoxha ëshët objekt hetimi për falsifikim të dokumentave zyrtarë në Republikën e Shqipërisë.

Të ngjashme