• 29/03/2023

Vajza e ish-deputetes së PD-së: Nuk do ja lejoja vetes kurrë të dashurohesha me një vlonjat

 Vajza e ish-deputetes së PD-së: Nuk do ja lejoja vetes kurrë të dashurohesha me një vlonjat

Emisioni “Best Deal Albania” në Klan Plus ka bërë bashkë 5 yje të cilat kanë udhëtuar drejt Vlorës për të shijuar bregdetin dhe ushqimin e freskët dhe bio. Bëhet fjalë për Sara Kolemi, Ada Deda, Klea Kordhoni, Tea Zhuli, Elmira Sadrija. Pasi janë akomoduar në një hotel ato i janë përgjigjur disa pyetjeve ngacmuese nga gazetari.

Një ndër pyetjet interesante ka qenë nëse vajzat do dashuroheshin me një vlonjat, modelja Ada Deda dhe njëkohësisht vajza e ish-deputetes Albina Deda është shprehur se nuk e mendon kurrë lidhjen me një vlonjat, madje nuk do ia lejonte vetes asnjëherë.

Gazetari: Do dashuroheshe me një vlonjat?

Ada Deda: Jo kurrë, asnjëherë, nuk do ia lejoja vetes.

Klea Kordhoni: Pse jo.

Tea Zhuli: Njeri është

Elmira Sadrija: Pse jo.

Sara Kolemi: Shoqja ime e ngushtë është nga Vlora, edhe ajo më ka thënë me vlonjat t’i preva këmbët dhe duart.

GazetariMë mirë influencuese apo gazetare?

Ada Deda: Gazetare sepse për atë po studioj.

Klea Kordhoni: Gazetare.

Tea Zhuli: Gazetare.

Sara Kolemi: Si influencuese fiton më shumë Lekë.

Elmira Sadrija: Gazetare.

Të ngjashme