4.5 C
Tirana
Thursday, 27 January, 2022

“Unë do jem i pari që do bëj se*ks këtu brenda!”/ Banorët komentojnë qëndrimin në shtëpi të Valonit: E pashë në banjë, kishte derën hapur

Valon Shehu është banori që ka vetëm pak ditë që është bërë pjesë e shtëpisë më të famshme në Shqipëri. E ka marrë menjëherë vëmendjen e banorëve dhe publikut me deklaratën e fortë që ka bërë së fundmi.

Antonela Berisha teksa bisedonte me disa prej banorëve, është shprehur se këngëtari ka thënë se ai “do të jetë i pari që do të kryejë marrëdhënie seksuale” në atë shtëpi.

Më pas Einxhel shtoi se ka pasur momente që e ka parë edhe në tualet me derën hapur, ashtu sikurse edhe në dush. Mesa duket këto sjellje të artistit nuk kanë kaluar pa u vënë re dhe pa u komentuar edhe nga banorë të tjerë.

Pjesë nga biseda:

Sarah: U çua nga gjumi dhe… I kisha përballë.

Arbëri: Edhe unë e kam parë atë pjesë.

Antonela: Ishte këtu te pufat.

Sarah: U çu edhe rregulloi pantallonat.

Einxhel: I mbylla sytë. E pashë edhe sot në banjo dhe mbylla sytë.

Sarah: Ju s’kenimoshë, jo unë.

Einxhel: E kishte derën hapur, po bënte çiçin. Edhe kur po bënte dushin, vura dorën kështu.

Arbëri: Nëse kishim pasur konfidenca, Valoni do kishte dalë nudo.

Antonela: Unë do jem tha i pari që do bëj seks. Për burrni.

Einxhel: Pse kjo ishte burrnia?

Arbëri: Djalë i mirë, djalë i mirë është.

Antonela: Ngela pa fjalë. Tha jam i vetmi që ia mbyll gojën Antonelës.

TË NGJASHME

TË FUNDIT