‘Ty do të q* ropt. Afrohu të q*f*ha gruan’. Përplasje mes mbështetësve të Bashës dhe Berishës në Korçë

 ‘Ty do të q* ropt. Afrohu të q*f*ha gruan’. Përplasje mes mbështetësve të Bashës dhe Berishës në Korçë

Një përplasje mes mbështetësve të Bashës dhe Bershës u regjistrua pasditen e së mërkurës në Korçë. PD E Bashës kishte takim me demokratët korçarë, por disa mbështetës të Berishës kishin dalë dhe lëshuan sharje fyerje. Duke bërtitur ‘Basha ik’ dhe me pankarta të shumta në duar, ata janë mbledhur në hyrjen e kinemasë së Korçës.

Ndërkohë që në momentin që Basha ka shkuar në kinema ka pasur përplasje dhe ofendime mes mbështësve të tij dhe të Berishës. Për këtë ka ndërhyrë policia e cila ka qetësuar situatën.

“Ty do të q* ropt. Afrohu të q*f*ha gruan. Do të q* motrën. Turp të keni. Keni 10 vjet që po flini,” thanë disa nga demokratët.

KUSH DUHET TA DREJTOJË PARTINË DEMOKRATIKE?

View Results

Loading ... Loading ...

Mësohet se ka pasur edhe shoqërime nga policia.

Të ngjashme