4.5 C
Tirana
Thursday, 27 January, 2022

Trekëndëshi Donald-Bora-Trixa… Reagon ish-burri i Borës, Vin Veli

Tashme trekendeshi Bora, Donald, Trixa eshte kryefjala e dites.

Mbremjen e djeshme teksa Semi revoltohej per situaten e Trixes dhe Donaldit ai deklaroi se po ben ate gje qe do dhe do beje ate qe do!

Por pas reagimeve te shumta, ka ardhur dhe ai i dj Vin Veli, ish burri i Bora Zemanit.

Ai ka publikuar nje foto me nje vajze qe supozohet te jete e dashura e tij e perbri shkruan:

”Na ndihmoni me ca kokoshka”- duke e ironizuar kete qe ndodhi.

E ne fakt duket me shume si nje mesazh inati kundrejt Bores.

TË NGJASHME

TË FUNDIT