• 29/03/2023

“Tea i ka nxjerrë vetë fotot me Beartin”, Ronaldo Sharka zbulon të palarat e banorëve!

 “Tea i ka nxjerrë vetë fotot me Beartin”, Ronaldo Sharka zbulon të palarat e banorëve!

I ftuar në emisionin “Pardon My French” ka qenë gazetari dhe njëkohësisht ish-banori i shtëpisë së “Big Brother VIP”, Ronaldo Sharka.

Ai ka folur rreth eksperiencës së tij në shtëpinë më të njohur në vend dhe jo vetëm.

 

Të ngjashme