20.5 C
Tirana
Saturday, 23 October, 2021

Ooops... Error 404

Sorry, but the page you are looking for doesn't exist.

Po kalonte drejt Greqisë, arrestohet, ‘Sakati’ krahu i djathtë i ‘Tarzanit’ i vrarë në Elbasan

Aldo Baho, i njohur si Sakati, nofkë të cilën e mori pasi i mbijetoi një atentati të mirorgënizuar në fshatin Murras në Elbasan, ku...

“Më jepni një provë të vetme”, një provë do ky shpellar; Mban mbi sup një mal me krime, çfarë t’i kujtosh më parë…

Nga Arben Duka I numërojnë veç “kontribute”, duke nis’ prej Lulzimit, Salës që është në të vërtetë, babai dhe koka e krimit! Ai ka qenë për 30 vjet, i zhytur...

Politika është një lojë që Basha e humb gjithmonë

Nga Lorenc Vangjeli Perceptimi në politikë shpesh mjafton si provë e vetme. Po aq shpesh edhe imazhi është vetë thelbi. Për një politikan, e vërteta...

Horoskopi për ditën e diel, 24 tetor 2021

Dashi Mendoni mirë dhe gjatë para se të refuzoni ose pranoni një ofertë që sapo ju është paraqitur. Pyeteni veten: Nëse kjo është një ofertë...

Një pemë në Parkun “Europa” në përkujtim të Rozmari Jorganxhi, Veliaj: Tirana di t’i nderoje figurat e saj

Një pemë në qender të Tiranës per mexosopranon e njohur shqiptare, Rozmari Jorganxhi, e cila u nda nga jeta një vit më parë, në...

“Atdheu është aty, ku e ke barkun plot”

Nga Arikan Erkan Ka evenimente, ku si gazetar duhet të shkosh, sepse do të raportosh. Por jo për këtë akt ceremonial (fjala është festimin e...

Heqja e barrierave në rrugën Lushnje-Fier, Braçe u del krah banorëve: Të ndërtohet një nënkalim

Deputeti socialist Erion Braçe ka dale krah banorëve të Lushnjës dhe Divjakës të cilët protestuan mëngjesin e sotëm për heqjen e barrierave të vendosura...

Vrau gruan dhe akuzoi shqiptarët, vërtetohet lidhja paralele e pilotit grek: Donte të më ndante nga burri

Një dëshmi e re tronditëse ka dalë në dritë për vrasjen tragjike të Caroline Crouch. Një mik i pilotit grek, Babis Anagnostopoulos, ka thyer...

Stay Connected

0FansaPëlqeje
2,989NdjekësitNdjek
0AbonentëAbonohu
- Advertisement -spot_img

Latest Articles

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com