Takimi i dytë nën drejtimin e Gazment Bardhit/ Deputetët e PD dhe aleatët mblidhen sërish në Kryesinë e Kuvendit, në fokus…

 Takimi i dytë nën drejtimin e Gazment Bardhit/ Deputetët e PD dhe aleatët mblidhen sërish në Kryesinë e Kuvendit, në fokus…

Një takim me dyer të mbyllura po zhvillohet sot ku marrin pjesë Gazment Bardhi dhe Sali Berisha si dhe deputetëve që i mbështesin. Ky është takimi i dytë i cili u paralajmërua në takimin e një jave më parë, ku morën pjesë 43 deputetë të PD.

Gazetari Osman Stafa raporton se ditën e  sotme deputetët pritet të firmosin kërkesën që do t’i drejtohet Kuvendit për të ngritur komisionin për hetimin e koncensioneve në shëndetësi, për hetimin e vjedhjes së të dhënave të sistemit TIMS, dhe komisionin për hetimin e konfliktit të interesave për pushtetarët.

KUSH DUHET TA DREJTOJË PARTINË DEMOKRATIKE?

View Results

Loading ... Loading ...

 

Në këtë mbledhje marrin pjesë më shumë se 33 deputetë, por nuk ka konfirmim për numrin e saktë.

 

 

tiranaweb.al


Të ngjashme