4.5 C
Tirana
Monday, 17 January, 2022

Surprizë në BBV/ Donaldi takon prindërit dhe përlotet, ja çfarë këshille i dha mamaja

Një letër mbushur me emocione, e lexuar nga Romeo me zë të thyer nga lotët. “Unë nuk isha dakord që ti të hyje në atë shtëpi, jemi zënë atë natë, ti më the më ler të gaboj por isha unë gabim.”

Romeo i thotë të vëllait që është krenar për të dhe i lutet që ta shikojë të qeshur. Unë prezantohem si vëllai i Donald Veshaj i tha Romeo. Jam krenar për ty!

Sikur më ndaloi zemra që i dëgjova zërin tha Donaldi në lot. Prezantuesja e BBV i komunikoi Donaldit se Romeo ka zgjedhur mos të hyjë për ta takuar, por ka dërguar përfaqësues.

Dhe as më shumë e as më pak, “përfaqësuesit” ishin nëna dhe babai i Donaldit. Përqafime mes lotësh që emocionuan për minuta të tëra.

Donaldi me prindërit Je fantastik i tha mami Donaldit, të shikoj 24 orë. “Mos u dridh zemra e mamit, dhe një fjalë…besoji vetëm zemrës tënde!”

Sigurisht nuk mungoi rakia e babit të Donaldit dhe pak peshk Vlore.

TË NGJASHME

TË FUNDIT

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com