• 10/06/2023

Sulmoi Luizin dhe Kiarën! Fansat marrin hak ndaj Zhaklina Lekatarit, mbërrin me urgjencë Policia

 Sulmoi Luizin dhe Kiarën! Fansat marrin hak ndaj Zhaklina Lekatarit, mbërrin me urgjencë Policia

Një ditë pasi sulmoi Luizin dhe Kiarën, Zhaklin Lekatari ka rënë pre e një sulmi, mesa duket nga fansat e banorëve, të cilët i kanë thyer xhamat e makinës.

Siç shihet dhe nga fotot, Lekatari është shfaqur e prekur nga ajo që i ka ndodhur, ndërsa pranë saj qëndron një mikeshë që e ngushëllon.

Në vendngjarje kanë mbërritur dhe forca policie, ndërkohë që ende nuk ka një njoftim në lidhje me autorët.

Të ngjashme