Sot nis viti i ri shkollor, Basha: Mbarësi të gjithë nxënësve dhe mësuesve

 Sot nis viti i ri shkollor, Basha: Mbarësi të gjithë nxënësve dhe mësuesve

Kryetari i Partisë Demokratike, Lulzim Basha iu është bashkuar mesazheve me rastin e nisjes së vitit të ri shkollor.

Përmes një urimi në ‘Facebook’ Basha uroi nxënësit, mësuesit dhe prindërit.

“Ju uroj nga zemra mbarësi të gjithë nxënësve dhe mësuesve që nisin sot vitin e ri shkollor. Urime për prindërit shqiptarë, që me punë e sakrifica ushqejnë ëndrrat për të ardhmen e fëmijëve të tyre dhe dashurinë për dijen.”, shkruan Basha.

KUSH DUHET TA DREJTOJË PARTINË DEMOKRATIKE?

View Results

Loading ... Loading ...

tiranaweb.al


Të ngjashme