20/03/2023

Sot ishte një ditë plot me emocione pë Luizin.

Në mëngjes qau për Efin, më pas për ditëlindjen e të atit.

Ai i ka treguar Armaldos se i ati do të festonte sot ditëlindje.

Luizi rrëfeu se babain e ka varrosur në Shkodër, dhe sapo të dalë nga BBVIP, do të shkojë ta vizitojë.

@luizitheking luizi flet per babain e vet🥺🥺#luizi#bb ♬ original sound – Luizitheking