12.5 C
Tirana
Monday, 17 January, 2022

Shpërthim i fuqishëm në një universitet privat në Tiranë. Ka pasur edhe studentë brenda

Shpërthim i fuqishëm në universitetin ‘EPOKA’ në Tiranë.

Nuk dihet saktësisht se çfarë e ka shkaktuar shpërthimin, por besohet një bombul gazi.

Lajmi i mirë është se në momentin e shpërthimit, i cili ka ndodhur në mensën dhe lokalin e Universitetit, nuk ka patur studentë, pasi në këtë orar janë të mbyllur.

Një student raporton se në këtë orë zhvillojnë mësim studentët e masterit.

Ndërkohë në vendngjarje kanë mbërritur policia dhe teknikët për të përcaktuar shkaqet e shpërthimit. Njëri nga studentët rrëfeu për redaksinë tonë se janë trembur shumë gjatë momentit të shpërthimit, i cili në fakt ka zgjatur vetëm pak sekonda.

TË NGJASHME

TË FUNDIT

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com