12.5 C
Tirana
Monday, 17 January, 2022

Shkullaku e Bushati e pranojnë: Lista e pagave u publikua nga ata që nxorrën “patronazhistët”, ne e dinim

Lista e rrogave me shumë mundësi është nxjerrë nga ata që nxorrën listën e “patronazhistëve”, duke vërtetuar kështu se pas kësaj lëvizje mund të qendrojnë Sali Berisha dhe Ilir Meta.

Ky fakt është pranuar nga Armand Shkullaku në “Opinion”.

Ai tha se ata e dinin që kjo listë ekzistonte prje muajsh.

“Ata që e nxorrën tabelën e patronazhistëve kanë nxjerrë edhe listën e rrogave”, tha Shkullaku.

Edhe Andi Bushati e ka pranuar këtë gjë.

“Ku ne denoncuam patronazhistët, e dinim që ekzistonte dhe lista e rrogave”, tha Bushati.

Kujtojmë që Shkullaku dhe Bushati publikuan listën e patronazhistëve.

Dhe dihet me kë ata kanë lidhje politike.

TË NGJASHME

TË FUNDIT

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com