• 10/06/2023

Sherr mes Luizit dhe Kiarës: Je mësuar ti, tatuazh sipër tatuazhit. S’ke b** të merresh me mua’!

 Sherr mes Luizit dhe Kiarës: Je mësuar ti, tatuazh sipër tatuazhit. S’ke b** të merresh me mua’!

Më 6 maj është finalja e madhe e “Big Brother VIP2” dhe të gjithë po e presin me padurim. Banorët mundohen që të bëjnë publikun për vete në mënyrë që të shkojnë në finale.

Nga ana tjetër, Kiara Tito dhe Luiz Ejlli duket se po i shijojnë këto ditë në shtëpinë më të famshme në Shqipëri, duke lënë kështu pas sherret e tyre të mëparshme.

Në një moment të qëndrimit të tyre në shtëpi, dëgjohet se ata bisedonin me njëri-tjetrin, ndërsa Luizi i pohon se moderatorja nuk ka by**ë që të merret me të.

E mes të qeshurave dhe batutave, Kiara pohoi se ajo ka, madje shumë.

Pjesë nga biseda:

Luizi: Dua të bëj një tatuazh këtu (tregon krahun)

Kiara: Ahh, këto gjëra nuk i kam qejf unë

Luizi: As unë nuk i kam qejf. As xhinset, as xhiboksin

Kiara: Je mësuar ti tatuazh sipër tatuazhit ehh?!

Luizi: Fillove ti duke luajtur me porta të vogla. Po bën si lojtare tani? T’i fiki dritat, llambat unë. Do luash ti me mua?

Kiara: Fort

Luizi: Ok hajde hajde luaj, o luaj mendsh

Kiara: S’kam pra

Luizi: S’ke by**ë me u marr me mua

Kiara: Aq kam sa nuk ta pret mendja

Të ngjashme