4.5 C
Tirana
Monday, 17 January, 2022

Sali Berisha dhe Lulzim Basha të dy në selinë e Partisë Demokratike

Sali Berisha dhe Lulzim Basha për afro 4 orë ishin të dy në selinë e Partisë Demokratike duke zhvilluar mbledhje në dy salla të ndryshme.

Berisha ishte me anëtarët e Komisionit të Rithemelimit të PD për të diskutuar çështje të ndryshme, ku një ndër vendimet që u mor ishte ngritja e Komisionit për referendumin e 18 Dhjetorit. Ndërsa Lulzim Basha ndodhej me grupin e punës për zgjedhjet në Forumin Rinor të Partisë Demokratike.

Dy sallat ku u zhvilluan mbledhjet ndaras ndodheshin në të njëjtin kat. Kurse në korridorin që lidhte dy sallat e mbledhjeve u grumbulluan mbështetës të ish-Kryeministrit Sali Berisha.

TË NGJASHME

TË FUNDIT

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com