4.5 C
Tirana
Thursday, 28 October, 2021

Saimir Tahiri reagon për vrasjen e policit: Prehu në paqe miku im, e pagove me jetë

Ish-ministri i Brendshëm, Saimir Tahiri ka reaguar pas vrasjes së nënkomisarit Saimir Hoxha në Lezhë.

Përmes një postimi Tahiri shkruan se ai do të jetë një yll në murin e kujtesës dhe në ndërgjegjen tonë.

“Prehu në paqe miku im i panjohur. Pagove me jetë, shpirtin e vrarë të shumë të tjerëve! Yll në Murin e Kujtesës, e në ndërgjegjen tonë gjithashtu”, shkruan Tahiri.

TË NGJASHME

TË FUNDIT

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com