Riaktivizohet zjarri që përfshiu pallatin 10 katësh në Tiranë, shkak dyshohet një shkëndijë elektrike

 Riaktivizohet zjarri që përfshiu pallatin 10 katësh në Tiranë, shkak dyshohet një shkëndijë elektrike

Riaktivzohet sërish zjarri që përfshiu një pallat te Rruga e Kavajës në Tiranë. Zjarri fillimisht ka rënë në ballkonin e një banese në katin e fundit të një pallati.

Zjarrfikësit vazhdojnë ende luftën me flakët. Deri në këto momente të gjithë banorët e pallatit ku ka rënë zjarri, dhe banorët e pallatit ngjitur janë evakuuar.

Ndërkohë ende nuk dihen shkaqet e zjarrit, por sipas informacioneve paraprake dyshohet një shkëndijë elektrike në katin e nëntë.

KUSH DUHET TA DREJTOJË PARTINË DEMOKRATIKE?

View Results

Loading ... Loading ...

tiranaweb.al


Të ngjashme