Reperja Doja Cat shfaqet me një fustan rrjetë merimangash dhe gjoks të zhveshur në MTV VMA 2023

 Reperja Doja Cat shfaqet me një fustan rrjetë merimangash dhe gjoks të zhveshur në MTV VMA 2023

Një nga paraqitjet që “tërhoqi” vëmendjen në MTV VMA 2023 ishte ajo e Doja Cat.

Reperja 27-vjeçare, pamja e së cilës është mjaft e diskutueshme, veshi një fustan të frymëzuar nga rrjeta e merimangës që zbulonte gjoksin dhe pjesën e poshtme të të brendshmeve.

()

KUSH DUHET TA DREJTOJË PARTINË DEMOKRATIKE?

View Results

Loading ... Loading ...

tiranaweb.al


Të ngjashme