17.5 C
Tirana
Saturday, 23 October, 2021

“Reeker shkoi te zyra e Bashës dhe e kapi me shpulla, ia rrasi me çokë”

Gjatë debatit në një emision televiziv, gazetari Andi Bushati ka arsyetuar se takimet e liderave të rëndësishëm perëndimorë me politikanët shqiptarë nuk nënkuptojnë mbështetje, edhe pse prej tyre përdoren për foto duke u intepretuar si të tilla.

Për të ilustruar këtë, Bushati ka sjellë në vëmendje takimin e kreut të PD, Lulzim Basha me ndihmës sekretarin e shtetit në SHBA, Philip Reeker

“Reeker i shkoi Lulit në zyrë, ia rrasi me çokë. E mbështeti që doli me foto? E kapi me shpulla në seli të PD-së”, tha Bushati i cili e shoqëroi edhe me gjestikulacione shembullin e tij.

Kujtojmë se Reeker besohet se i kërkoi Lulzim Bashës përjashtimin e Berishës nga PD.

TË NGJASHME

TË FUNDIT

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com