4.5 C
Tirana
Thursday, 27 January, 2022

Publiku e eleminoi, Sabiani i përlotur largohet nga shtëpia e Big Brother VIP

Sabiani doli i përlotur nga shtëpia më e famshme në Shqipëri pas qëndrimit brenda prej më shumë se 60 ditësh.

Këngëtari u përlot teksa përshëndeti banorët e tjerë të shtëpisë, me të cilët ndau “hallet” dhe sherret e përditshmërisë.

Sapo mbërrriti në studio e spektaklit “prime” atij iu mbushën sërish sytë me lotë.

Sabiani ishte ndër banorët protagonistë të këtyre ditëve, ndërsa brenda shtëpisë krijoi edhe një afrimitet të madh me Ilirin.

TË NGJASHME

TË FUNDIT