8.5 C
Tirana
Monday, 25 October, 2021

Policia kontroll të befasishëm në disa lokale në Vlorë, disa të shoqëruar

Policia e Vlorës në bashkëpunim me Forcat e Ndërhyrjes së Shpejtë kanë ndërmarrë një operacion blitz në disa zona të qyteti duke tërhequr dhe vëmendjen e banorëve.

Sipas të dhënave paraprake mësohet se operacioni ka pasur si synim goditjen e lokaleve ku zhvillohet aktiviteti i paligjshëm i lojërave të fatit.

Disa persona janë shoqëruar në komisariat ndërkohë që operacioni është duke vijuar.

TË NGJASHME

TË FUNDIT

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com