Pogba me doping? Qëndrimi i Juventusit: Ja si do veprojmë

 Pogba me doping? Qëndrimi i Juventusit: Ja si do veprojmë

Pogba me doping? Qëndrimi i Juventusit: Ja si do veprojmë
Një lajm i bujshëm qarkulloi ditën e sotme në mediat italiane, ku bëhej me dije se Paul Pogba ka rezultuar pozitiv në një test dopingu. Analizat e kryera zbuluan gjurmë të testosteronit në gjak dhe tashmë mesfushori i Juventusit rrezikon pezullim të gjatë. Ka qenë vetë klubi i ba…

Të ngjashme