01/02/2023

Një aksident me pasojë plagosjen e një këmbësori ka ndodhur sot në mbrëmje në qendër të Tiranës.

Policia sqaron se rreth orës  22:50, në bulevardin “Dëshmorët e Kombit”, janë përfshirë në përplasje mjeti me drejtues  E. B, me mjetin me drejtues E. Sh.

Si pasojë e përplasjes së dy mjeteve është dëmtuar një këmbësor ende i paidentifikuar,  i cili ndodhet në spital, nën kujdesin e mjekëve.

Nga ana tjetër mësohet se lidhur me këtë ngjarje është ngritur një grup hetimor dhe po punon për sqarimin e rrethanave të aksidentit.