Përfshihet nga flakët makina në autostradën Thumanë-Kashar, shpëton mrekullisht shoferi

Një mjet është përfshirë nga flakët të autostradën e re Thumanë-Kashar.

Mjeti tip ‘Ford Focus’ është përfshirë i gjithi nga flakët, ndërsa mësohet se nuk ka persona të lënduar.

Zjarrfikësit janë nisur drejt vendngjarjes për shuarjen e flakëve dhe policia po ashtu, për hetimin dhe zbardhen e shkaqeve të incidentit.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com