Pengmarrje LIVE në Instagram në Tiranë, i riu dhunohet pas fyerjeve online

 Pengmarrje LIVE në Instagram në Tiranë, i riu dhunohet pas fyerjeve online

Sharjet dhe ofendimet në rrjetet sociale janë bërë shkak për sulmin ndaj një personi në Tiranë, që prej disa orësh u mbajt peng. Video e pengmarrjes u shfaq live në rrjetet sociale, ku dukeshin kërcënimet dhe dhuna ndaj të riut që u identifikua si Kozak Braçi.

Duket se pengmarrja ka qenë e organizuar pasi në rrjetet sociale Kozak Braçi është konfliktuar me një person të quajtur Fabio Dushku, me të cilin ka shkëmbyer vazhdimisht sharje.

Më herët një fishekzjarr i fuqishëm u hodh pranë banesës së Kozak Braçit, i cili lëshoi fyerje online ndaj Fabio Dushkut duke deklaruar se ai kishte organizuar gjithçka.

KUSH DUHET TA DREJTOJË PARTINË DEMOKRATIKE?

View Results

Loading ... Loading ...

Policia tha se ka identifikuar autorët e pengmarrjes dhe po punohet për kapjen e tyre.

Të ngjashme